• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Výroba nejlepší točené zmrzliny - jak na to?

Posted in Top odkazy.

Čerstvost, lehkost a lahodná chuť – přesně to jsou vlastnosti výborné směsi na točenou zmrzlinu, za kterou se budou lidé pravidelně vracet i třeba v dešti. Prostě za každého počasí pro tu svou oblíbenou. Výroba točené zmrzliny nemusí být rozhodně žádná věda. Pokud najdete toho správného kvalitního dodavatele směsí na točenou zmrzlinu, máte na půl vyhráno.

Důležité je se zaměřit rozhodně na poctivé a opravdové suroviny. V chuti to následně jde opravdu poznat. Dlouhá léta ověřené rodinné recepty na zmrzlinové směsi jsou také určitě výhodou, na kterou se vyplatí myslet.

 

zmrzlina-točená

 

Velká nabídka možností směsí a příchutí

Výroba točené zmrzliny, nejen tou se zabývá český tradiční kvalitní výrobce zmrzlin Adria Gold. V nabídce má skvělé smetanové receptury, ale i super ovocné sorbety, které jsou čím dál populárnější.

Hotové směsi

Nejjednodušší způsob pro výrobu točené zmrzliny je zakoupit již hotovou směs z nejkvalitnějších surovin. Tato směs se vyrábí podle tradičního cukrářského receptu a nepoužívají se žádné náhražky. Hotovou směs jen smícháte s vodou, necháte 15 minut odstát, přecedíte (pokud máte zmrzlinový stroj s čerpadlem), dáte do stroje a můžete prodávat. Jednodušší už to snad ani být nemůže. Rychlý a snadný postup, díky kterého získáte vynikající točenou zmrzlinu. Množství výběru příchutí je velké. Ať už se rozhodnete pro vanilku, čokoládu, pistácii, citrón nebo jakoukoliv jinou vašemu srdci blízkou, neuděláte chybu.

Mléčný základ

Směs pro výrobu točené zmrzliny s mléčným základem vytvoříte kombinací s ovocnými nebo mléčnými pastami. Pokud chcete smetanovou zmrzlinu, při nákupu sáhněte po pastě s příchutí banán, cookies, karamel, šmoula nebo tiramisu. Pokud byste rádi vyrobili ovocnou zmrzlinu s chutí smetany, přimíchejte do mléčného základu ovocnou pastu dle vašich preferencí a přání z široké nabídky.

Ovocný základ

V létě zákazníky potěší osvěžující zmrzlina. Výroba točené zmrzliny plné ovocné chuti lze vytvořit z ovocného základu a ovocných past. Není nejen osvěžující, ale zároveň je vhodná pro vegany a lidi s intolerancí na lepek, mléko a neobsahuje ani tuk. V nabídce se nachází velká spousta druhů jako ananas, černý rybíz, kiwi, meloun a další.

Jedinečná směs

Chcete být jedineční prodejci točené zmrzliny? Prodávejte jedinečné příchutě. Extra ovocné sorbety obsahují takové množství ovoce, že se vám doslova a do písmene zblázní chuťové buňky. Sorbet s výjimečnou příchutí máslová hruška, angrešt, dračí ovoce, moravská meruňka, maracuja a spoustu dalších přilákají spoustu zákazníků, kteří se budou neustále rádi vracet právě k vám.

Výroba točené zmrzliny, která bude v širokém okolí vyhlášená, stojí zejména na dobré směsi z opravdových kvalitních surovin. Jak už bylo napsáno v úvodu, se skvělým dodavatelem máte napůl vyhráno. Zbytek je už na vás, na vaši šikovnosti a přístupu k zákazníkům a prodeji samotnému.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit