• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ubytování Luhačovice láká na zelenou přírodu

Posted in Top odkazy.

ubytování Luhačovice

Pod názvem Luhačovice se skrývá krásné moravské město, které se rozkládá v podhůří Vizovických vrchů. Lázně rozprostírající se v nádherném údolí potoka Šťavnice jsou největšími a nejnavštěvovanějšími lázněmi na Moravě. Turisté si lázeňské město oblíbili na romantické víkendy, relaxační pobyty, ale i týdenní dovolené plné aktivního odpočinku. V následujících řádcích se podíváme, kde se dá sehnat ubytování Luhačovice a co všechno v tomto městečku zažijete.

Předními symboly Luhačovic jsou sirný pramen včetně sedmnácti druhů přírodních minerálních vod. Slouží k léčbě pacientů s onemocněním dýchacího a zažívacího ústrojí, s poruchami látkové výměny a pohybového ústrojí.

Na nudu není místo

Luhačovice ročně navštíví tisíce turistů, kteří chtějí poznat zdejší 300 let starou lázeňskou tradici. Velké popularitě se těší architektura lázeňských domů, pod kterou se podepsal Dušan Jurkovič. Celou atmosféru umocňuje prostředí plné zeleně. Ochutnat můžete zdejší prameny Vincentka, Ottovka, ale také Aloiska.

ubytovani Luhacovice

Preferujete-li aktivní odpočinek, můžete zhlédnout okolí Luhačovic ze sedla cyklistického kola. V létě se můžete vykoupat v přehradě a na podzim vyrazit na pěší túru do přírody.

Pestrý kulturní program

Každým rokem jsou Luhačovice centrem kulturního dění. Velmi navštěvovaný je hudební festival Janáček a Luhačovice. Nesmíte si nechat ujít ani přehlídku komorních divadel – Divadelní Luhačovice. A za zmínku bezpochyby stojí Mezinárodní festival dětských folklorních souborů.

Ještě dnes si můžete objednat ubytování Luhačovice a naplánovat si prodloužený víkend v moravském lázeňském městě. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit