• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jemné pískování: trysakací a pískovací boxy od Spolmont

Posted in Top odkazy.

Tryskací a pískovací boxy jsou neodmyslitelnou součástí mnoha průmyslových odvětví. Pomáhají v procesu úpravy povrchů před svařováním, lakováním a podobně.

Jednou z důležitých vlastností pro tyto boxy je stavební připravenost a u spolehlivých dodavatelů je samozřejmou součástí dodané techniky. Pro usnadnění pracovních procesů a pro příjemnější práci bývají dobré boxy vybaveny systémem, který eliminuje hluk, dovoluje proudění vzduchu, má optimální osvětlení potřebné ke kvalitnímu vykonávání práce, zajišťuje bezpečí pracovníků a mnoho dalšího. Ideální konstrukcí kabiny je sendvičový systém, který všechny tyto funkce umožňuje.

Pískovací box

Foto: Spolmont.cz

K ochraně pískovacích boxů přispívá také pryžové obložení stěn, stropu i vrat. Homogenní materiály mají totiž mnohem vyšší životnost než ty, které byly využívány v minulosti. Také zamezují usazování používaného abraziva a tím zvyšují čistotu v celém boxu. K čistotě prostředí přispívá také filtrační systém, kterým je každý dobrá pískovací kabina vybavena. Filtry také šetří používanou techniku a zvyšují tak její životnost. Skvělou vlastností pískovacích kabin je také schopnost tlumit zvuk, která je oceňována v každém průmyslovém prostředí. Pískovací boxy jsou osvětleny pomocí LED zářivek umístěných v konstrukci kabiny. Nejenže skvěle osvětlí celý prostor, ale také ušetří velké množství peněz na nákladech za energii. Neodluččitelnou součástí tryskacích boxů jsou tryskací jednotky. U těchto součástí kabin je důležitý každý detail, aby byla zajištěna co nejvyšší životnost a efektivita práce.
V zimním období a nevytápěných halách je důležité také to, aby box vytápěný. Dle individuálních požadavků zákazníka lze do tryskací kabiny zavést vytapěcí systém.

Osvědčeným dodavatelem tryskacích kabin na českém trhu je firma Spolmont. Za více než 20 let mají nejen s tryskacími kabinami mnoho zkušeností. Spolupracovaly s nimi známé firmy jako například Škoda a Zetor. Kromě moderních tryskacích boxů, které neustále inovují, vám nabízí také návrhy na míru a kompletní servis. Zakládají si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a následném kvalitním servisu.

 Příslušenství a stroje pro tryskání a pískování můžete snadno pořídit na eshopu spolmont-eshop.cz

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit