• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Světelná reklama

Posted in Top odkazy.

Do světelné reklamy řadíme mnoho kategorií propagačního materiálu. Nejedná se pouze o neonové nápisy, osvětlit se dá prakticky cokoliv.

 

Jedním z nejznámějších typů světelné reklamy jsou osvětlené 3D nápisy. Firmy, které se výrobou těchto materiálů zabývají, jsou schopné vytvořit nejen text, ale také obrazové prvky, které pomáhají s odlišením od konkurence a s budováním pozitivního image v očích veřejnosti. Osvětlené nápisy lze použít jak na fasádách, tak na zdi interiéru. Podobně jsou využívána označení sídla firem, která zajistí vysokou viditelnost loga.

Další formou osvětlené reklamy jsou různé druhy LED panelů. Tyto panely mohou mít mnoho podob. Může se jedna o obyčejné mapy měst nebo nákupních center, častou slouží také k promítání uměleckých děl. U těchto formátů se nemusíte bát netradičních rozměrů a nestandardních požadavků. Kromě širokého pole možností využití nabízí LED panely také snadnou údržbu a vysokou odolnost proti poškození. Světelná reklama nachází uplatnění také v oblasti plastických nápisů. Ty se vyrábějí buď z kovů (například nerez a mosaz), nebo nekovů (plast a akrylát). Materiál je důležité před výrobou důkladně zvážit, protože může ovlivnit celý výsledný efekt.

světelná reklama

 

 

Foto: Okdesign.cz

 

Osvědčeným výrobcem světelné reklamy je OK Design, s.r.o. Tato firma má za sebou více než 20 let zkušeností a stovky spokojených klientů. Jejich reklamní materiály mají dlouhou životnost díky vysoké odolnosti a šetří peníze díky úspornému svícení. Firma zajistí vše od návrhu, přes výrobu až po montáž a následný servis. Ušetří vám tak obrovské množství času a starostí.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit