• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znaky digitálního tisku

Posted in Top odkazy.

Digitální tisk je způsobem tisku, který umožňuje vytvořit potisk jednotlivých kusů tiskovin přímo z počítače. Digitální tisk se provádí na bázi laserového tisku a nejčastěji je digitální tisk využíván při tisku knih, kdy se knihy nemusí jednotlivě seskládat a tím vynechá jeden mezikrok a výrazně se sníží náklady oproti tisku ofsetovému.

Světlíky

Posted in Top odkazy.

Firma Tercoplast se zabývá výrobou, prodejem a distribucí světlíků. Podle tvaru světlíků rozlišujeme válcové, sedlové a pultové. Světlíky od firmy Tercoplast prosvětlí Vaši halu, nákupní centrum či výstavní prostory.

Ventily - HYDROCOM

Posted in Top odkazy.

Když se řekne ventil, každý z nás si představí něco jiného. Někoho jako první napadnou ventily do potrubí, někoho zase ventil od topení. Nabídka ventilů je dnes pestrá, a tak není snadné si vybrat. My se konkrétně zaměříme na ventil do potrubí, jehož úkolem je pracovat s průtokem a tlakem v systému. Nabídka se na trhu dělí na spoustu dílčích kategorií, které se liší účelem použití. Můžete zakoupit ventily jednosměrné, tlakové, bezpečnostní, škrtící, pojišťovací, výběrové, brzdné a mnoho dalších. Z pestré škály sortimentů si vybere každý.

Jak na křečové žíly?

Posted in Top odkazy.

Objevily se vám na dolních končetinách nehezké modrofialové rozšířené žíly? S největší pravděpodobností se bude jednat o varixy neboli křečové žíly. Toto onemocnění v dnešní době postihuje až třetinu světové populace a řadíme jej tedy mezi civilizační choroby. Charakteristickým znakem je zasažení povrchového žilního systému dolních končetin, které se nejčastěji objevuje u žen, ale ani muži nejsou výjimkou.

Čínská medicína - Oberon-Medicína

Posted in Top odkazy.

Tradice čínské medicíny trvá už více než 5 000 let. Tradiční čínská medicína uzdravuje a léčí lidi, hledá a řeší příčiny nemocí a jako jediná medicína se může pyšnit tak bohatou historií. Jedná se o čistě přírodní medicínu, jejíž léčba nevyužívá žádné chemické látky, ale pouze látky, které jsou získány z přírody. Cílem čínské medicíny je hledat a léčit příčiny nemocí, ne pouze jejich následky, jak je tomu u medicíny moderní. V čínské medicíně je tělo člověka vnímáno zcela jinak. Je důležité, aby byla udržena dynamická rovnováha lidského života.

Návrhy interiérů

Posted in Top odkazy.

Plánujete rekonstrukci bytu či domu? Chcete bydlet moderně a tomu přizpůsobit také svůj interiér? Pak si nechte udělat návrhy interiérů od odborníků. Ale co si pod návrhem interiéru představit? Jedná se o výkresovou dokumentaci a vizualizaci interiérů, realizační dokumentaci a také položkovou kalkulaci. Už tedy při návrhu zjistíte, na kolik by vás realizace interiéru vyšla. Díky odborníkům, kteří mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, můžete mít krásný, ale přitom funkční byt, který vám poskytne pravé teplo domova.