• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Spolehlivé hydraulické agregáty

Posted in Top odkazy.

Nároky na technologie neustále stoupají a vyhledat kvalitní službu obzvláště v oblasti hydraulických agregátů je náročné. Firma Hydrocom jako jedna z mála nabízí komplexní služby nejen agregátů Od těch nejzákladnějších po ty nejnáročnější. Malé a levné stavebnicové miniagregáty nejsou problém stejně jako variabilní zakázkové. K dispozici je samozřejmě také filtrační jednotka, vhodná pro plnění a vyprázdňování systémů. Jelikož stoupl zájem o výrobu hydraulických štípaček na dřevo, Hydrocom opět nezahálí nabízí nejefektivnější pohon.

Jezděte podle předpisů!

Posted in Top odkazy.

radary

V obcích a městech jsou všudypřítomné radary. Mají hlídat řidiče, aby jezdili podle předpisů, co se rychlosti týče. Některé radary jsou napojeny také na centrálu Policie ČR, a tak vám může domů přijít pokuta za rychlou jízdu v obci. Ovládněte touhu po rychlé jízdě a hlídejte ručičku tachometru.

Kvalitní traktory - John Deere

Posted in Top odkazy.

Traktor je stroj sloužící k tahu, nesení, tlačení a pohonu zemědělských strojů. Je určen pro práci i dopravu zejména v zemědělství, v lese nebo jiném nezpevněném terénu. Traktor a podobné stroje se běžně používají i v jiných oborech, například při údržbě silnic nebo stavebních pracích. Má obvykle 4 kola, existuje ale i pásový traktor, který se podobá tanku či rolbě. Většinou je poháněn dieselovým motorem s hnanou zadní nebo přední nápravou. Traktor je přizpůsoben k pohybu v náročném terénu. Na zádi traktoru je tříbodové hydraulické zařízení, na které je možno upnout další příslušenství. Hledáte traktor, který zvládne každý terén a přitom vydrží dlouhé roky? Zkuste traktory John Deere.

TIP: Pneumatiky na traktory jsou nejlevnější na mands.cz