• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak poznat kvalitní vířivku?

Posted in Top odkazy.

Konečně jste se rozhodli o tom, že si pořídíte novou zahradní vířivku? Pokud ještě nemáte jasno, jakou přesně chcete a jak vůbec poznáte vířivku té nejvyšší kvality, pokračujte ve čtení. Řekneme vám několik tipů, jak vybrat tu nejlepší a nejkvalitnější vířivku pro vás.

Jak ochránit zavazadla během letu?

Posted in Top odkazy.

Každý, kdo již někdy cestoval letadlem, se na základě zkušeností nebo vyprávění ostatních pravděpodobně bál o své zavazadlo. Všichni víme, jak to na letištích chodí, a že zaměstnanci s kufry opravdu nezachází v rukavičkách. Jak na to své věci alespoň trochu připravit?

Typy průmyslových vrat

Posted in Top odkazy.

S vratovými systémy se můžete potkat téměř všude. Nejčastější formou jsou garážová vrata, ale hojně využívána jsou také u průmyslových budov, kde by obyčejné vchodové dveře nestačily.

Zimní zahrada: Co udělat před samotnou stavbou?

Posted in Top odkazy.

Podle předpovědi meteorologů to vypadá, že vedra ustoupila a nás čeká pozvolný nástup podzimu. Co to ale znamená? Měli bychom pomalu ale jistě myslet na to, co budeme dělat s rostlinami, až dorazí první přízemní mrazíky. Některé rostliny můžeme ostříhat a zazimovat, jiné zase uschovat. Co ale dělat, když nemáme dost místa pro zazimování a chceme si dopřát příjemné posezení mezi zelení i v zimě? Řešení má název zimní zahrada.

Průmyslové ventilátory

Posted in Top odkazy.

Ventilátory jsou důležité v každém odvětví, které vyžaduje bezpečnou přepravu lehkých emisí. Jsou nutné obzvláště v průmyslovém prostředí, kde dochází k pravidelnému styku s emisemi, které by mohly znepříjemnit pobyt na pracovišti.