• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zimní zahrada: Co udělat před samotnou stavbou?

Posted in Top odkazy.

Podle předpovědi meteorologů to vypadá, že vedra ustoupila a nás čeká pozvolný nástup podzimu. Co to ale znamená? Měli bychom pomalu ale jistě myslet na to, co budeme dělat s rostlinami, až dorazí první přízemní mrazíky. Některé rostliny můžeme ostříhat a zazimovat, jiné zase uschovat. Co ale dělat, když nemáme dost místa pro zazimování a chceme si dopřát příjemné posezení mezi zelení i v zimě? Řešení má název zimní zahrada.

Průmyslové ventilátory

Posted in Top odkazy.

Ventilátory jsou důležité v každém odvětví, které vyžaduje bezpečnou přepravu lehkých emisí. Jsou nutné obzvláště v průmyslovém prostředí, kde dochází k pravidelnému styku s emisemi, které by mohly znepříjemnit pobyt na pracovišti.

Jak ochránit zavazadla během letu?

Posted in Top odkazy.

Každý, kdo již někdy cestoval letadlem, se na základě zkušeností nebo vyprávění ostatních pravděpodobně bál o své zavazadlo. Všichni víme, jak to na letištích chodí, a že zaměstnanci s kufry opravdu nezachází v rukavičkách. Jak na to své věci alespoň trochu připravit?

Typy průmyslových vrat

Posted in Top odkazy.

S vratovými systémy se můžete potkat téměř všude. Nejčastější formou jsou garážová vrata, ale hojně využívána jsou také u průmyslových budov, kde by obyčejné vchodové dveře nestačily.