• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plasmo

Posted in Top odkazy.

Žádná krevn plasma, ale prostě PLASMO. Co to je? PLAstikové MOdely. Ano, je to zkratka pro plastikové modely. Je šílenou náhodou, že v latině slovo plasmo znamená zrovna "vymodelovat". Když už se něco modeluje, jsou to většinou plastikové modely letadel. Tato činnost je extrémně náročné a zvládají ji opravdu trpělivý a technicky zruční lidé. Výsledky jsou však vynikající. Úplnou klasikou, kterou modeláři vyrábějí, jsou letadla z druhé světové války, zejména ty nacistické. Jako modely jsou to pěkné, ale jaký musí mít pocit, když malují precizně hákové kříže? Radost si pak spravují zřejmě při modelování krásných aut. Oproti RC modelům je u plastikových modelů nevýhoda, že si je prostě jen posadíte na výstavku a tím to končí. Ale každý podle svého gusta, že?

Co radí Heuréka za chladničky?

Posted in Top odkazy.

Dnes jsme si přečetli recenze na serveru www.heureka.cz ohledně výběru chladničky na víno. Je to totiž nedílná součást výbavy správného milovníka vína z Moravy. V recenzích zvítězila skříň Duvanox.

chladnička na víno

Recenzenti vyzdvihli hlavně její obsažené dvě oddělené tepelné zóny a nízkou spotřebu. Naopak nevýhodou u ní je velká hlučnost. Naopak nejhorší chladničkou je podle uživatelů značka Guzzanti. Má sice libivý vzhled, příznivou cenu, ale nejasný návod, je velice hlučná, nedosahuje avizované teploty 11°C a bez zásahu se samovolně ohřívá zpět na 18°C. Je těžké vyhovět všem požadavkům, ale pokud si nevíte rady, můžete se dotázat profesionálů v oboru vína - firmy Víno Partner.

A ještě Vám řekneme jednu zajímavost. Víte, kde Vám poradí jak vybrat chladničku konkrétně pro vás a ne jen obecně? Ve velkoobchodu vín Víno Partner!

Založte si fitness eshop

Posted in Top odkazy.

Lidé už do kamenných obchodů prostě nechodí! Co z toho plyne?

  • Vytvořte si i vy vlastní fitness eshop a oslovte své zákazníky v místě, kde opravdu nakupují.

Zvolit si správné technické řešení je prvním krokem, který je před tvorbou fitness eshopu nutné promyslet. Právě v této fázi plánování se rozhoduje o tom, jak bude váš obchod fungovat. V podstatě existují tři různé cesty, kterými se můžete vydat.

Prvním z nich je řešení na míru. Takový eshop bude vytvořen přímo pro vás, bude obsahovat pouze pro vás užitečné funkce, zkrátka bude umět přesně to, co budete chtít. Investice do tohoto řešení je sice poměrně vysoká, ale váš fitness eshop bude díky němu šlapat jako hodinky.

Další variantou je tzv. open source řešení. Takto se označují všechny zdarma dostupné systémy, které lákají právě na nulovou pořizovací cenu. Je však třeba počítat s průběžnými investicemi do nákupu webhostingu, programátorů a grafiků. Většina těchto systému navíc nepodporuje české platební systémy.
Svůj fitness eshop si můžete také pronajmout. Tato varianta je asi nejideálnější v začátcích vašeho podnikání, neboť je funkční okamžitě, disponuje nízkou pořizovací cenou a ani průběžné náklady nejsou nikterak vysoké. Tím, že jsou tyto eshopy ve vlastnictví někoho jiného však máte omezenější možnost vlastních úprav.