• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vnitřní omítky jsou začarovaným kruhem

Posted in Top odkazy.

Nahazování vnitřních omítek se může stát lehce noční můrou. Zvolit správné složení, recept jak to udělat a pak se modlit aby omítka v nejbližší době nepopraskala je jedno z častých řešení těch, kdo si myslí jak ušetří, když si omítku nahodí sami.

Jak prodat starý les

Posted in Top odkazy.

Nemáte náhodou po babičce, dědečkovi či strýčkovi starý les, o který se nemáte šanci starat, protože byste se přitom sedřeli a ještě si uřezali obě ruce? Hm, tak s tím soucítíme a ještě máme řešení, jak se tohoto břemena jednou pro vždy zbavit. Tam, kde teď stojí starý les může být za pár let něco mnohem užitečnějšího...

Co radí Heuréka za chladničky?

Posted in Top odkazy.

Dnes jsme si přečetli recenze na serveru www.heureka.cz ohledně výběru chladničky na víno. Je to totiž nedílná součást výbavy správného milovníka vína z Moravy. V recenzích zvítězila skříň Duvanox.

chladnička na víno

Recenzenti vyzdvihli hlavně její obsažené dvě oddělené tepelné zóny a nízkou spotřebu. Naopak nevýhodou u ní je velká hlučnost. Naopak nejhorší chladničkou je podle uživatelů značka Guzzanti. Má sice libivý vzhled, příznivou cenu, ale nejasný návod, je velice hlučná, nedosahuje avizované teploty 11°C a bez zásahu se samovolně ohřívá zpět na 18°C. Je těžké vyhovět všem požadavkům, ale pokud si nevíte rady, můžete se dotázat profesionálů v oboru vína - firmy Víno Partner.

A ještě Vám řekneme jednu zajímavost. Víte, kde Vám poradí jak vybrat chladničku konkrétně pro vás a ne jen obecně? Ve velkoobchodu vín Víno Partner!