• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nové stroje na novou polní sezónu!

Posted in Top odkazy.

Práce na poli je pro vás srdcovou záležitostí? Tak to si určitě rádi prohlédnete galerii zbrusu nových modelů špičkových traktorů Steyr od prodejce Navos Farm Technic. Tato firma je distributorem těch nejmodernějších a nejodladěnějších traktorů pro zemědělskou techniku a každým rokem přináší inovace do tohoto oboru. Pojďme se podívat, co nás čeká v roce 2017!

Vnitřní omítky jsou začarovaným kruhem

Posted in Top odkazy.

Nahazování vnitřních omítek se může stát lehce noční můrou. Zvolit správné složení, recept jak to udělat a pak se modlit aby omítka v nejbližší době nepopraskala je jedno z častých řešení těch, kdo si myslí jak ušetří, když si omítku nahodí sami.

Sháníte kancelář v Praze?

Posted in Top odkazy.

Shánět kancelář v Praze může být o nervy. Obzvlášť pokud máte specifické nároky a nespokojíte se jen tak s něčím. Pronájem kanceláře Praha nabízí kdekdo, ale jen skuteční profesionálové jako jsou v JLL, vám nabídnou služby s přidanou hodnotou.

Realitní makléři v JLL si zjistí informace ohledně vašeho plánovaného pronájmu a zajistí, aby našli přesně to, co hledáte. Díky dlouhaletým zkušenostem makléřů se nemusíte obávat o to, že byste naletěli a zaplatili za pronájem víc, než si skutečný stav prostoru žádá.

 

Fotogalerie zvedacích plošin

Posted in Top odkazy.

Malá, nenápadná, tichá, přesto více než užitečná. Přesně taková je nůžková zvedací pracovní plošina, kterou si čím dál více a častěji pořizují všemožné průmyslové i komerční odvětví. Čím to je? To se nejlépe dozvíte tak, že si prohlédnete fotogalerii plošin od společnosti Inreka, která tyto plošiny dodává :-) 

Jak prodat starý les

Posted in Top odkazy.

Nemáte náhodou po babičce, dědečkovi či strýčkovi starý les, o který se nemáte šanci starat, protože byste se přitom sedřeli a ještě si uřezali obě ruce? Hm, tak s tím soucítíme a ještě máme řešení, jak se tohoto břemena jednou pro vždy zbavit. Tam, kde teď stojí starý les může být za pár let něco mnohem užitečnějšího...