• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cena stříbra abnormálně vzrostla!

Posted in Top odkazy.

Nedávné události jako je Brexit a současná nestabilní situace v Evropě i nevydařený puč v Turecku, nahrávají trhu s drahými kovy.

Pokud tedy delší dobu zvažujete nakoupit investiční stříbro, už jste nejlepší šanci nakupit levně promeškali, ale nic není ztraceno. Ceny totiž mohou pořád růst a pokud nakoupíte stříbro dnes, v budoucnu jej můžete prodat za vyšší cenu, než byla vaše nákupní.

Investice do drahých kovů je investice jako každá jiná a tak nese i jistá rizika. V současné situaci se ale doporučuje investovat právě do drahých kovů a to z důvodu, že nic není jisté a různé spekulativní servery už varují i před pádem bank.

Nové stroje na novou polní sezónu!

Posted in Top odkazy.

Práce na poli je pro vás srdcovou záležitostí? Tak to si určitě rádi prohlédnete galerii zbrusu nových modelů špičkových traktorů Steyr od prodejce Navos Farm Technic. Tato firma je distributorem těch nejmodernějších a nejodladěnějších traktorů pro zemědělskou techniku a každým rokem přináší inovace do tohoto oboru. Pojďme se podívat, co nás čeká v roce 2017!

Hydraulika v zemědělství

Posted in Top odkazy.

Vývoj a technologie se kterou se pracuje zemědělství za uplynulá století ušli obrovskou cestu k lepšímu. Celé to odstartovala průmyslová revoluce, která s příchodem strojů zásadně ulehčila pracovní podmínky a výkonnost v práci. V 21. století se vývoj nese duchem především elektroniky a umělé inteligence. Jedním z důležitých systémů využívaných v zemědělství je hydraulika.

Sháníte kancelář v Praze?

Posted in Top odkazy.

Shánět kancelář v Praze může být o nervy. Obzvlášť pokud máte specifické nároky a nespokojíte se jen tak s něčím. Pronájem kanceláře Praha nabízí kdekdo, ale jen skuteční profesionálové jako jsou v JLL, vám nabídnou služby s přidanou hodnotou.

Realitní makléři v JLL si zjistí informace ohledně vašeho plánovaného pronájmu a zajistí, aby našli přesně to, co hledáte. Díky dlouhaletým zkušenostem makléřů se nemusíte obávat o to, že byste naletěli a zaplatili za pronájem víc, než si skutečný stav prostoru žádá.

 

Fotogalerie zvedacích plošin

Posted in Top odkazy.

Malá, nenápadná, tichá, přesto více než užitečná. Přesně taková je nůžková zvedací pracovní plošina, kterou si čím dál více a častěji pořizují všemožné průmyslové i komerční odvětví. Čím to je? To se nejlépe dozvíte tak, že si prohlédnete fotogalerii plošin od společnosti Inreka, která tyto plošiny dodává :-)