• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hydraulika ulehčila lidstvu život

Posted in Top odkazy.

V domácnosti se s nimi nejspíše jentak nesetkáte, leda byste žili někde na statku. Ve škole tomu nejspíše také nehrozí. V přírodě? Kdeže, samá voda. Hydraulické hadice jsou víceméně čistě průmyslovou záležitostí. Jde o velice složitý a propracovaný systém ulehčující denodenně práci všem, kteří dělají v těžkém průmyslu.

Odsávání je v průmyslu esenciální

Posted in Top odkazy.

Málokdo si dokáže představit, v jakých podmínkách pracují lidé, kteří zpracovávají materiály. Ať už je to při svařování nebo dělení nebo při čemkoliv podobném. Naštěstí na to myslí lidé ve vývoji nových technologií a na trhu jsou k dispozici efektivní přistoje na odsávání prachu, dýmu a jiných škodlivých látek.

systém odsávání dýmů

Komíny města Zlínského

Posted in Top odkazy.

Komíny města Zlín jsou stejně tak specifické, jako město samotné. Může za to samozřejmě místní architektura, která je naprosto nezaměnitelná. Baťovy malé cihlové domečky, které byly původně postaveny s plánem, že vydrží pouze pár let a pak budou nahrazeny doteď plní velkou část Zlína a přidávají mu tak krásu, z níž někteří jsou ohromeni a někteří zůstávají neoslněni.

Helma je základ

Posted in Top odkazy.

Takový pád ze střechy je nehodou na hranici mezi životem a smrtí. Rozhodují velké náhody, štěstí, výška, věk, ale taky jedna maličkost, která může naklonit misky vah právě ke straně života. Ochranné pracovní pomůcky. Pokud při pádu na sobě máte kvalitní pracovní oblečení, zřejmě vyváznete jen s několika zlomeninami.

Buďte vidět s LED reklamou!

Posted in Top odkazy.

Máte firmu a plánujete utratit část rozpočtu za reklamu? Potom byste měli dobře zvážit jaký reklamní formát zvolíte. Možností je spousta, ale ne každá je pro vás vhodná.

lights-night-lens-blur-large

Při výběru reklamy musíte vzít v úvahu několik faktorů. V prvé řadě byste si měli položit otázku “Kdo je má cílová skupina?” Až budete znát odpověď, musíte se začít ptát dál.
“Kde se moje cílová skupina pohybuje? Kde mám šanci ji oslovit?” To jsou otázky, které jsou pro výběr reklamního nosiče či formátu stěžejní. Těžko totiž oslovíte například bohaté podnikatele v hromadné dopravě.

Existuje však typ reklamy, která má velká potenciál a při správným umístění vám pomůže oslovit téměř každého. Je to LED světelná reklama, která svou září poutá pozornost a neujde zraku procházejících či projíždějících lidí.