• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nepodceňte kvalitu omítky

Posted in Top odkazy.

Potřebujete udělat omítku, ale pořádně se nevyznáte v tom, co je nejlepší a kde ideálně hledat? Druhů omítek a jejich způsobu nahazování je několik. Máme omítky sádrové, štukové a jednovrstvé. Co se týče způsobu jejich realizace jsou jen dva.

strojni_omitky

Hydraulika ulehčila lidstvu život

Posted in Top odkazy.

V domácnosti se s nimi nejspíše jentak nesetkáte, leda byste žili někde na statku. Ve škole tomu nejspíše také nehrozí. V přírodě? Kdeže, samá voda. Hydraulické hadice jsou víceméně čistě průmyslovou záležitostí. Jde o velice složitý a propracovaný systém ulehčující denodenně práci všem, kteří dělají v těžkém průmyslu.

Komíny města Zlínského

Posted in Top odkazy.

Komíny města Zlín jsou stejně tak specifické, jako město samotné. Může za to samozřejmě místní architektura, která je naprosto nezaměnitelná. Baťovy malé cihlové domečky, které byly původně postaveny s plánem, že vydrží pouze pár let a pak budou nahrazeny doteď plní velkou část Zlína a přidávají mu tak krásu, z níž někteří jsou ohromeni a někteří zůstávají neoslněni.

Helma je základ

Posted in Top odkazy.

Takový pád ze střechy je nehodou na hranici mezi životem a smrtí. Rozhodují velké náhody, štěstí, výška, věk, ale taky jedna maličkost, která může naklonit misky vah právě ke straně života. Ochranné pracovní pomůcky. Pokud při pádu na sobě máte kvalitní pracovní oblečení, zřejmě vyváznete jen s několika zlomeninami.