• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polyuretanová stěrka

Posted in Top odkazy.

Polyuretanová stěrka je skvělý materiál pro úpravu těžce namáhaných povrchů. Pokud právě takovou úpravu zvažujete a pořád si nejste úplně jistí, jaký typ podlahy zvolit, může vám pomoci tento článek.

Vybíráme vířivku: Dovnitř nebo ven?

Posted in Top odkazy.

Vířivka už dávno není jen záležitostí zbohatlíků. Díky cenové dostupnosti se čím dál tím častěji stává běžnou součástí domácností. Přemýšlíte, že byste si takový soukromý koutek pohody také vytvořili, ale nejste si jistí, jestli chcete relaxovat venku či vevnitř? Pojďme to společně rozlousknout. Přečtěte si pár základních informací a třeba se dnes definitivně rozhodnete, co je pro vás lepší. 

Vybavení zubní ordinace

Posted in Top odkazy.

Nové vybavení zubních ordinací se příliš často nekupuje. Když už je ale potřeba zubařské nástroje a vybavení vyměnit, nebo pořídit úplně nové, je důležité, aby odpovídaly určitému standardu.

Antistatická podlaha chrání drahé zařízení před výbojem

Posted in Top odkazy.

Dnešní ultra digitální doba je sice užitečná, nicméně díky použití různých elektronických pomocníků se zvyšuje i citlivost na poničení elektroniky drobného zkratu. Takový zkrat má většinou fatální následky, které se promítnou do zničení celého přístroje. Elektronické výboje každoročně způsobí po celém světe škody v několika desítkách miliard USD. Naštěstí se s touto situací něco dělá a byly vytvořeny tzv. antistatické prvky, které minimalizují tvorbu tohoto nežádoucího zkratu tím, že ho odvedou a uzemní. Tento článek bude čistě o speciálních antistatických podlahách, tak pozorně čtěte, ať jste zase o něco chytřejší!