• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polyuretanová stěrka

Posted in Top odkazy.

Polyuretanová stěrka je skvělý materiál pro úpravu těžce namáhaných povrchů. Pokud právě takovou úpravu zvažujete a pořád si nejste úplně jistí, jaký typ podlahy zvolit, může vám pomoci tento článek.

Vybíráme vířivku: Dovnitř nebo ven?

Posted in Top odkazy.

Vířivka už dávno není jen záležitostí zbohatlíků. Díky cenové dostupnosti se čím dál tím častěji stává běžnou součástí domácností. Přemýšlíte, že byste si takový soukromý koutek pohody také vytvořili, ale nejste si jistí, jestli chcete relaxovat venku či vevnitř? Pojďme to společně rozlousknout. Přečtěte si pár základních informací a třeba se dnes definitivně rozhodnete, co je pro vás lepší. 

Antistatická podlaha chrání drahé zařízení před výbojem

Posted in Top odkazy.

Dnešní ultra digitální doba je sice užitečná, nicméně díky použití různých elektronických pomocníků se zvyšuje i citlivost na poničení elektroniky drobného zkratu. Takový zkrat má většinou fatální následky, které se promítnou do zničení celého přístroje. Elektronické výboje každoročně způsobí po celém světe škody v několika desítkách miliard USD. Naštěstí se s touto situací něco dělá a byly vytvořeny tzv. antistatické prvky, které minimalizují tvorbu tohoto nežádoucího zkratu tím, že ho odvedou a uzemní. Tento článek bude čistě o speciálních antistatických podlahách, tak pozorně čtěte, ať jste zase o něco chytřejší!

Budoucnost tryskacích zařízení

Posted in Top odkazy.

Jak se můžeme dozvědět z historických dokumentů, technologie otryskávání kovů jinými kovy je na světě již hodně dlouho. V současné době se vyvíjí hodně komplexní stroje, které obsluhují lidé za účelem povrchových úprav. Nejvíce je tato činnost využívání v automobilovém průmyslu. Budou ale používat mašiny pořád lidé, nebo nás čeká jiná budoucnost?

tryskací zařízení spolmont