• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polyuretanová stěrka

Posted in Top odkazy.

Polyuretanová stěrka je skvělý materiál pro úpravu těžce namáhaných povrchů. Pokud právě takovou úpravu zvažujete a pořád si nejste úplně jistí, jaký typ podlahy zvolit, může vám pomoci tento článek.

 

Polyuretanová stěrka

 

 

Foto: Jaclean.cz

 

 

Polyuretanové stěrky bývají nejčastěji nanášeny v tloušťce 2-5 milimetrů.jsou tedy tlustší, než epoxidové stěrky, což jim dává pružnost a zajišťuje větší odolnost vůči trhlinám v podkladu. Není zde ani nutná úplná hladkost základního povrchu, protože širší stěrka nerovnosti nekopíruje, ale neutralizuje. Stěrky mohou být buď úplně hladké, nebo protiskluzové. Jejich vlastnosti z nich dělají ideální povrch pro parkovací domy, garážová stáni a další typy budov s podobně namáhanými podlahami. Své využití najdou také v elektronickém, textilním i chemickém průmyslu. Před realizací si také můžete zvolit barvu podle vzorníku RAL.

 

Podkladová plocha sice nemusí být úplně perfektně zarovnaná, ale základní požadavky na povrch se zde najdou. Je nutné, aby byl suchy, soudružný a čistý. Určité podmínky nanášení jsou i v oblasti ovzduší. Vlhkost vzduchu nesmí být vyšší, než 4% a teplota by se měla pohybovat v rozmezí 15-25 °C. Dodržením těchto podmínek si zajistíte nejen hladký průběh nanášení, ale také můžete prodloužit celkovou životnost stěrky.Kompletní natírací proces ve většině případů trvá 7 dní.

 

Pokud jste se rozhodli, že polyuretanová stěrka je to pravé pro vás, doporučím vám firmu JA Clean. Má za sebou mnohaletou zkušenost a reference u společností jako je DHL a Panasonic. Jejich cena za provedení polyuretanové stěrky začíná na 550 Kč za 1 m².

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit