• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nepodceňujte svoji bezpečnost při sváření

Posted in Top odkazy.

Pomáhat a chránit nemají za úkol pouze složky státní policie, ale především také vaše ochranné pracovní pomůcky. Každý zkušený svářeč ví, že se mnohdy může něco přihodit a proto dodržuje pravidla bezpečnosti. Mnoho laiků a domácích kutilů však tyto pravidla podceňuje nebo si myslí, že stačí pouze bezpečnostní brýle.  

Třeba svářečská zástěra se může někomu zdát jako přebytečný a nedůležitý doplněk, ale může zachránit nejen od jiskramy propáleného oblečení. Existuje mnoho případů, kdy nějaký domácí kutil podcenil důležitost, nebo kvalitu ochranných pomůcek. Někteří zástěru při sváření vůbec nepoužívají, další se jí pro změnu snaží nahradit zástěrou látkovou. Pokud se chcete vyhnout jakýmkoliv zbytečným nehodám, určitě si pořiďte kvalitní koženou svářečskou zástěru.

Ta vás zaprvé nevyjde nijak draho, a zadruhé vám může ušetřit i mnohem více, než jen peníze. Pokud nevíte jakou zástěru si přesně pořídit, navštivte například stránky firmy Repa, která tyto ochranné pracovní pomůcky prodává. Zástěru zde můžete pořídit pouze za 436 Kč a vyrobí vám ji dle vaší potřebné velikosti. Nepodceňujte vaše bezpečí při práci. Svářečské brýle vám možná zachrání zrak, ale zbytek těla už před jiskramy neochrání.

 

 

  

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit