• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak poznat kvalitní vířivku?

Posted in Top odkazy.

Konečně jste se rozhodli o tom, že si pořídíte novou zahradní vířivku? Pokud ještě nemáte jasno, jakou přesně chcete a jak vůbec poznáte vířivku té nejvyšší kvality, pokračujte ve čtení. Řekneme vám několik tipů, jak vybrat tu nejlepší a nejkvalitnější vířivku pro vás.

 V první řadě byste měli mít jasno v rozpočtu. Pokud chcete opravdu kvalitní vířivku, která dlouho vydrží, má minimální spotřebu a extra funkce navíc, musíte počítat s tím, že si za ni trochu připlatíte. Ona žádná vířivka není úplně levná záležitost. Je to ale jedna z těch věcí, do které se vyplatí investovat trochu více. Jistě, levné vířivky seženete i za směšné ceny - pokud vám tedy stačí třeba ty nafukovací. O jejich pohodlí a možnostech využití by se ale dalo diskutovat, nehledě na to, kolik je s nimi práce. 

kvalitní vířivky

Kvalitní vířivky vyžadují velkou počáteční investici. Za vířivky těch nejlepších značek zaplatíte třeba i 200 000 korun. Musíme ale říct, že to za to rozhodně stojí. Takové vířivky jsou vyrobeny pro vaše maximální pohodlí. Speciálně tvarovaná místa na sezení i na ležení zajistí to, že vás i po dlouhém odpočinku nebude nic tlačit. Trysky, které dělají z vířivky z vířivku jsou rozmístěny tak, aby masírovaly nejdůležitější body. A to nemluvíme o doplňkových módech. Jednou z těch nejlepších značek je kanadský Hydropool. Vířivky této značky nabízí programy speciálně určené na pomoc s bolestmi nohou a zad, na zotavení po sportu, na pomoc při hubnutí a další.

Z praktického hlediska vás určitě bude zajímat spotřeba energie a péče o vířivku. Speciální součásti zajišťují maximální efektivitu při minimální spotřebě energie. S odstraněním nečistot pomůže samočistící technologie. Vám tak postačí jednou za čas vyměnit filtr.

Pokud máte o vířivku od Hydropool zájem, můžete si ji vyzkoušet v jednom ze showroomů ve Zlíně a v Říčanech u Prahy.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit