• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Antistatická podlaha chrání drahé zařízení před výbojem

Posted in Top odkazy.

Dnešní ultra digitální doba je sice užitečná, nicméně díky použití různých elektronických pomocníků se zvyšuje i citlivost na poničení elektroniky drobného zkratu. Takový zkrat má většinou fatální následky, které se promítnou do zničení celého přístroje. Elektronické výboje každoročně způsobí po celém světe škody v několika desítkách miliard USD. Naštěstí se s touto situací něco dělá a byly vytvořeny tzv. antistatické prvky, které minimalizují tvorbu tohoto nežádoucího zkratu tím, že ho odvedou a uzemní. Tento článek bude čistě o speciálních antistatických podlahách, tak pozorně čtěte, ať jste zase o něco chytřejší!

Budoucnost tryskacích zařízení

Posted in Top odkazy.

Jak se můžeme dozvědět z historických dokumentů, technologie otryskávání kovů jinými kovy je na světě již hodně dlouho. V současné době se vyvíjí hodně komplexní stroje, které obsluhují lidé za účelem povrchových úprav. Nejvíce je tato činnost využívání v automobilovém průmyslu. Budou ale používat mašiny pořád lidé, nebo nás čeká jiná budoucnost?

tryskací zařízení spolmont

Využití mirelonu v rolích

Posted in Top odkazy.

Jestli stojíte před rozhodnutím, zda začít s rekonstrukcí, tak mi dáte za pravdu, že nejprve chodíte po obchodech a sondujete, co se Vám líbí a co byste naopak nechtěli mít v nové domácnosti za žádnou cenu. Jednou z nejdiskutovanější a zároveň nejdůležitější součástí místností jsou podlahy. Jedná se o velmi opotřebovávanou a namáhanou část od které by se mělo investovat. Tento článek by měl sloužit jako takový manuál výběru podlahy.