• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polyuretanová stěrka

Posted in Top odkazy.

Polyuretanová stěrka je skvělý materiál pro úpravu těžce namáhaných povrchů. Pokud právě takovou úpravu zvažujete a pořád si nejste úplně jistí, jaký typ podlahy zvolit, může vám pomoci tento článek.

Vybíráme vířivku: Dovnitř nebo ven?

Posted in Top odkazy.

Vířivka už dávno není jen záležitostí zbohatlíků. Díky cenové dostupnosti se čím dál tím častěji stává běžnou součástí domácností. Přemýšlíte, že byste si takový soukromý koutek pohody také vytvořili, ale nejste si jistí, jestli chcete relaxovat venku či vevnitř? Pojďme to společně rozlousknout. Přečtěte si pár základních informací a třeba se dnes definitivně rozhodnete, co je pro vás lepší. 

Vybavení zubní ordinace

Posted in Top odkazy.

Nové vybavení zubních ordinací se příliš často nekupuje. Když už je ale potřeba zubařské nástroje a vybavení vyměnit, nebo pořídit úplně nové, je důležité, aby odpovídaly určitému standardu.

Cena karuselových dveří

Posted in Firmy.

Jste majitelem objektu, kde denně přichází během pár minut tucty lidí a vždy se Vám vytvoří pěší zácpa před vchodem do budovy? Lidé se pravidlo „První se vychází, potom vchází“ budou učit ještě dlouhá léta, dokud nebudou disponovat kolektivním myšlením. Jak jim můžeme pomoci?

Karuselové dveře od Spedos