• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaké jsou nejlevnější posilovací činky?

Posted in Eshopy.

Cvičení je potřeba, to víme všichni. U většiny z nás je ale takový malý problém, kterému se říká čas. Existuje totiž něco jako práce, kvůli které se často do posiloven nedostaneme, takže cvičení úplně odpadá. Skvělou alternativou je cvičení doma, kde můžete buď dělat jednoduché cviky s vahou vašeho vlastního těla, nebo zapojit i činky a další pomůcky. Bojíte se, že vás činky vyjdou draho? Tak to je tento článek právě pro vás - ukážeme vám, že fajn činky seženete i za pár korun!

Kavárna Zlín roku 2018? Jednoznačně Bajkavárna!

Posted in Služby.

Situace v restauračních službách je v každém městě stejná a Zlín není výjimkou. Kde jsou časy, kdy české služby dosahovaly špičky ve světě. Bohužel se u nás trochu zasekl čas a kvalita, ochota a přístup provozovatelů restaurací a kaváren klesla téměř na bod mrazu. Proto rádi vyzdvihneme výjimky a vyhlásíme nejoriginálnější kavárnu ve Zlíně pro rok 2018.

Máte zájem o vybavení zubní ordinace? Víme, kde ho najdete!

Posted in Firmy.

V činnosti každého zubaře přijde doba, kdy potřebuje nové vybavení do své ordinace. Takové vybavení vyžaduje kvalitu, efektivitu a buďme upřímní, cena je taky docela důležitá. Proto může být někdy hledání docela těžké. Ale nebojte, my pro vás máme tip na firmu, která vám pomůže nejen s výběrem vybavení, ale klidně i kompletním návrhem celé ordinace.

Vázací řetězy

Posted in Eshopy.

Máte špatné zkušenosti s obyčejnými lany? Často něco vážete a provazy už vás několikrát zranily a zbytečně vám způsobily škodu, které jste se mohli lehce vyhnout? Dejte šanci pevnostním vázacím řetězům!