• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tradice a kvalita, to je firma Tennis EQ

Posted in Firmy.

Sportovní firma Tennis EQ se pyšní dlouholetou tradicí. Na českém trhu působí více než 20 let. V počátcích se firma specializovala na vybavení tenisových kurtů, v současné době nabízí poradenství a projekční služby pro výstavbu tenisových kurtů a víceúčelových hřišť.

Buďte vidět s LED reklamou!

Posted in Top odkazy.

Máte firmu a plánujete utratit část rozpočtu za reklamu? Potom byste měli dobře zvážit jaký reklamní formát zvolíte. Možností je spousta, ale ne každá je pro vás vhodná.

lights-night-lens-blur-large

Při výběru reklamy musíte vzít v úvahu několik faktorů. V prvé řadě byste si měli položit otázku “Kdo je má cílová skupina?” Až budete znát odpověď, musíte se začít ptát dál.
“Kde se moje cílová skupina pohybuje? Kde mám šanci ji oslovit?” To jsou otázky, které jsou pro výběr reklamního nosiče či formátu stěžejní. Těžko totiž oslovíte například bohaté podnikatele v hromadné dopravě.

Existuje však typ reklamy, která má velká potenciál a při správným umístění vám pomůže oslovit téměř každého. Je to LED světelná reklama, která svou září poutá pozornost a neujde zraku procházejících či projíždějících lidí.

Hydraulika v zemědělství

Posted in Top odkazy.

Vývoj a technologie se kterou se pracuje zemědělství za uplynulá století ušli obrovskou cestu k lepšímu. Celé to odstartovala průmyslová revoluce, která s příchodem strojů zásadně ulehčila pracovní podmínky a výkonnost v práci. V 21. století se vývoj nese duchem především elektroniky a umělé inteligence. Jedním z důležitých systémů využívaných v zemědělství je hydraulika.

Odsávání je v průmyslu esenciální

Posted in Top odkazy.

Málokdo si dokáže představit, v jakých podmínkách pracují lidé, kteří zpracovávají materiály. Ať už je to při svařování nebo dělení nebo při čemkoliv podobném. Naštěstí na to myslí lidé ve vývoji nových technologií a na trhu jsou k dispozici efektivní přistoje na odsávání prachu, dýmu a jiných škodlivých látek.

systém odsávání dýmů

Cena stříbra abnormálně vzrostla!

Posted in Top odkazy.

Nedávné události jako je Brexit a současná nestabilní situace v Evropě i nevydařený puč v Turecku, nahrávají trhu s drahými kovy.

Pokud tedy delší dobu zvažujete nakoupit investiční stříbro, už jste nejlepší šanci nakupit levně promeškali, ale nic není ztraceno. Ceny totiž mohou pořád růst a pokud nakoupíte stříbro dnes, v budoucnu jej můžete prodat za vyšší cenu, než byla vaše nákupní.

Investice do drahých kovů je investice jako každá jiná a tak nese i jistá rizika. V současné situaci se ale doporučuje investovat právě do drahých kovů a to z důvodu, že nic není jisté a různé spekulativní servery už varují i před pádem bank.