• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Druhy manipulačních plošin a jejich využití

Posted in Firmy.

Manipulační plošiny slouží pro přemístění těžkého břemena nebo pro zvednutí. Jejich využití najdeme především v těžkém ocelářském průmyslu, kde se lisují součástky do velkých strojů nebo třeba pro letecký průmysl. Zkrátka všude tam, kde je třeba manipulovat s těžkými věcmi, které my lidi neuneseme.

Na trhu se můžeme běžně setkat s obyčejnými plošinami - to je zkrátka nějaký železný podstavec podložený kolečky. Takové pořídíme do pár tisíc v závislosti na velikost a kvalitě. Pokud ale vyžadujete něco více, můžete se setkat i s plošinami, které ne jenom, že nám umožní daný předmět někam převézt, ale i ho zvednout a přemístit do výšky. Tyto manipulační plošiny jsou vybavené hydraulickým čerpadlem, které nám výrazně usnadňují zdvih předmětu. U takových plošin už se ale bavíme o cenách kolem 20 000. Můžeme se setkat i s manipulačními plošinami určenými pro Vysokozdvižné vozíky. Ty jsou zkonstruované tak, abychom je mohli snadno nasadit na vidlice vozíku. Díky takové kombinaci pak můžeme zvedat nebo přesouvat mnohem objemnější náklad, který nemusí být vždy těžký, ale spíš větší.

Výroba těsnění je jen první krok před prodejem

Posted in Top odkazy.

Určitě všichni znáte ten populární americký seriál z kanálu Discovery, který se vždy v krátkosti všem ukáže, jak se některé věci dělají. Často jde o velice zajímavé záběry a občas opravdu překvapí, jak ty věci fungují a kolik je potřeba pro výrobu něčeho naprosto triviálního.

Hydraulické trubky jsou potřeba

Posted in Top odkazy.

Provozovat hydraulické systémy a nedělat vše pro to, aby vydržely co nejdéle zdá se býti dost kontraproduktivním jednáním. A když přijde něco, co prodlouží životnost těch systému, nešáhnout po tom by bylo pošetilé.

Šikovný výrobce reklamních plachet

Posted in Firmy.

 Pokud přemýšlíte nad investicí do reklamních plachet, je třeba nejdříve vybrat spolehlivou firmu, která se výrobou reklamních plachet zabývá. Jednou takovou firmou je i Tennis EQ. V jejím sortimentu můžete najít reklamní plachty, stínící sítě, zakrývací plachty či postranní pruhy na sítě. Na všechny tyto druhy sítí také nabízí potisk v různých barvách a rozměrech. K tisku používají moderní technologie vícebarevného potisku, díky němuž plachty a sítě neztrácí na kvalitě, pružnosti a životnosti. Sítě vydrží ve venkovních prostorách po celý rok a jsou snadno omyvatelné. Díky jejich vlastnostem odpadají starosti se zazimováním, kdy plachty zvládnou teploty až do -40 °C.

výroba reklamních plachet