• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Výroba těsnění je jen první krok před prodejem

Posted in Top odkazy.

Určitě všichni znáte ten populární americký seriál z kanálu Discovery, který se vždy v krátkosti všem ukáže, jak se některé věci dělají. Často jde o velice zajímavé záběry a občas opravdu překvapí, jak ty věci fungují a kolik je potřeba pro výrobu něčeho naprosto triviálního.

Šikovný výrobce reklamních plachet

Posted in Firmy.

 Pokud přemýšlíte nad investicí do reklamních plachet, je třeba nejdříve vybrat spolehlivou firmu, která se výrobou reklamních plachet zabývá. Jednou takovou firmou je i Tennis EQ. V jejím sortimentu můžete najít reklamní plachty, stínící sítě, zakrývací plachty či postranní pruhy na sítě. Na všechny tyto druhy sítí také nabízí potisk v různých barvách a rozměrech. K tisku používají moderní technologie vícebarevného potisku, díky němuž plachty a sítě neztrácí na kvalitě, pružnosti a životnosti. Sítě vydrží ve venkovních prostorách po celý rok a jsou snadno omyvatelné. Díky jejich vlastnostem odpadají starosti se zazimováním, kdy plachty zvládnou teploty až do -40 °C.

výroba reklamních plachet

 

Dobře uskladněné potraviny jsou základ pro podnikání v gastronomii

Posted in Top odkazy.

Ano, je to tak. Základem úspěšného gastronomického podniku je kuchař, ale také kvalitní a dobře uskladněné suroviny.

K tomu je zapotřebí mít zajištěno chlazení skladů. To lze provést díky instalaci chladicích dveří a umístěním chladicího zařízení do skladu.

chlazení skladu

Při pořizování dveří berte v potaz to, že je třeba mít dveře přesně na míru. Nejde o nejlevnější vybavení a proto je třeba vše důkladně přeměřit nejlépe za pomoci odborníka, který zváží všechny okolnosti. Zapomeňte také na to, že všechny potraviny šoupnete do jedné chlazené místnosti. Každá potravina potřebuje být skladována v jiných teplotách a proto pouvažujte také o mrazicích a chladicicíh boxech, do kterých uskladníte ty náročnější.