• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cenu lesů ovlivňuje těchto 5 faktorů

Posted in Služby.

 

Prodej lesů je nelehkým úkolem každého vlastníka a cenu lesů ovlivňuje několik skutečností. Dnes vám stručně ukážeme 5 faktorů, které cenu lesa výrazně ovlivňují a je více než dobré si je uvědomit jak při koupi, tak při prodeji.

 

Pronájem shánějte u spolehlivé realitky

Posted in Služby.

Existuje řada společností, které nabízejí pronájem kancelářských prostor. Ne každá se dá ale nazvat spolehlivou a prověřenou společnosti. Co je kritériem pro označení společnosti jako spolehlivé? Podle nás například to, že má společnost pobočky po celém světě, působí na trhu už řadu let a má spousty spokojených klientů. Za takovou společnost se dá považovat například JLL, která na trhu realit působí již řadu let a dá se považovat za skutečného odborníka ve svém oboru. Pokud sháníte pronájem, chcete prodat nebo koupit nemovitost a nemuset přitom řešit spoustu dalších povinností a papírování, obraťte se na JLL.

Projektoví manažeři pozor – PM CON se blíží!

Posted in Služby.

Už nemáte sílu být na to všechno sami? Potřebujete změnu, načerpat sílu a inspiraci? Pak je načase navštívit konferenci věnovanou manažerskému vzdělávání zábavnou formou – PM CON.

Tuto konferenci pořádají studenti Zemědělské univerzity v Praze. Má již několikaletou tradici, perfektní řečníky z praxe a parádní afterparty, která se bude určitě líbit všem. Manažerské vzdělávání jde uchopit i úplně jinak.

vzdělávání

Trápí vás nezdravý kouř sousedova komínu?

Posted in Služby.

Množství komínů a především nešetrnost některých lidí k životnímu prostředí, ale především nám samým silně znečišťuje ovzduší v našem okolí. Problémem zvláště u vesnic bývají ti, kteří chtějí ušetřit nebo se zbavit překážejícího materiálu. Toto trápení se sousedy je velice nepříjemné, protože je mnohdy i těžko vyřešitelné.

Nemáte návštěvnost na vašem e-shopu? My vám poradíme, jak na to!

Posted in Služby.

Máte e-shop, ale máte nízkou návštěvnost? Zkuste popřemýšlet nad seo optimalizací pro Zlín. Ta vám zajistí, že na relevantní klíčová slova se budete zobrazovat na předních pozicích a získáte tak mnohem vyšší návštěvnost.

Jak tedy optimalizovat? Prvně si projděte titulky na webu – máte je všude stejné nebo se dynamicky mění napříč webem? Důležité je, aby každá strana měla unikátní titulek, který nejlépe obsahuje slovo či slova, na které optimalizujete. Následuje popisek nebo meta description – většina webů a e-shopů k vyplňování těchto meta dat mají editační systém.

optimalizace webů