• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co je tradiční čínská medicína?

Posted in Služby.

Čínská medicína zahrnuje celou řadu technik tradičního čínského lékařství. Jedná se o poměrně staré metody, jejichž počátky se datují již před více než třemi tisíci lety před našim letopočtem. Čínská medicína neléči pouze nemoc, jejím cílem je zjistit příčiny onemocnění a nastolit energetickou rovnováhu těla a duše.

Čekárny téměř jako ubytovna

Posted in Služby.

Doba tradičních dřevěných "budek", kde lidé čekali na autobus, je pryč a je opravdu raritou, pokud na nějakou ještě narazíte. Již dříve bojovaly čekárny s nechutnými bezdomovci a ničiteli, kterým nějaká starost o veřejný majetek vůbec nic neříká. Obce a města investují ročně velké množství peněz do stavby nových a doufají, že je do roku nikdo nezničí. Aktuální trend zastávek však dělá pro veškeré narušitele zákona velký problém. Dělají se totiž plastové průhledné a s minimálním záběrem prostoru. Staré autobusové čekárny také poskytovaly mladým lidem "úkryt", ten už teď taky není možné. Tento fakt pozitivně ovlivnil "situaci kolem čekáren".

Nejrychlejší tisk vůbec

Posted in Služby.

Digitální tisk patří mezi nejrychlejší potisky vůbec. Kvalita se dnes již přibližuje ostatním technikám, takže často ani nepoznáte rozdíl oproti tisku jinou metodou. Mezi nesporně největší výhodu patří rychlost, efektivnost, a protože se tiskne přímo z digitálního tisku vzoru ve vašem PC, tak není potřeba vytvářet šablonu ano síto apod.

 

Konsolidace půjček

Posted in Služby.

Splácíte měsíčně několik půjček u různých poskytovatelů? Jsou vaše splátky tak vysoké, že je nestíháte platit? Chcete stabilizovat vaši finanční situaci a mít konečně přehled o tom, co platíte? Pokud zní vaše odpověď na tyto otázky ano, je tu pro vás konsolidace půjček. Při konsolidaci půjček jsou všechny vaše sjednané úvěry vyplaceny a sloučeny do jednoho úvěru. Nezáleží na tom, u kolika poskytovatelů jste si půjčku sjednali. Díky konsolidaci se sníží měsíční úrok, a vy tak budete měsíčně splácet mnohem menší částky. Splácení je navíc možné pozastavit nebo prodloužit až na dobu 30 let.

Kvalitní tisk z UV tiskáren

Posted in Služby.

Co jsou UV tiskárny? Nene, nejsou to tiskárny se svítící barvou, která pod UV světlem svítí, ale jedná se o tiskárny, které tisknout velké formáty a nabízí kvalitní potisk. UV tiskárny Jetrix získaly ocenění nejlepší digitální tiskárny od European Digital Press Association (Evropská asociace digitálního tisku). Navíc tyto tiskárny zvládnou nejen velkoformátový tisk, ale také potisk dřeva, skla, plastu, kovu a dalších materiálů.