• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ten, kdo veze váš business - řidič kamionu

Posted in Služby.

Řidič kamionu, běžně označovaný jako kamioňák, je osoba, která si pracuje jako řidič nákladního vozu nad 12 tun - kamionu, obvykle jde o návěsovou soupravu, skříňové vozidlo, nebo sklápěčku. Řidiči kamionů poskytují základní služby mezinárodní kamionové přepravy pro industrializované společnosti převážením hotových výrobků a surovin napříč zemí, obvykle do a z výrobních závodů, maloobchodu a distribučních center.

Světelná reklama ve výloze zviditelní prodejnu

Posted in Služby.

Při procházení obchodních center se snaží všechny obchody ohromit kolemjdoucí svou reklamou ve výloze. Všichni už dobře znají plastové figuríny oblečené do nejnovější kolekce dané značky nebo naleštěné elektrospotřebiče. Téměř v žádné výloze nechybí informace o slevách či časově omezených akcích.
Není divu, že se lidé stávají čím dál, tím více odolní vůči těmto prvkům. Je třeba hledat stále další a nové prostředky, jak zákazníka zaujmout. Ideálním řešením je světelná reklama ve výloze. Dokáže upoutat zákazníkovu pozornost a sdělit mu všechny informace, které vy chcete. Odlište se od konkurence a buďte vidět.

Moderní řešení pro veřejné osvětlení

Posted in Služby.

Architektura, myšlení a vkus se mění v průběhu času jak u lidí tak u měst a obcí. Ošklivé komunistické osvětlení mizí z ulic a večerní procházení tak nepřipomíná tolik dobu strachu a nejistoty. Jak vypadá zrenovované veřejné osvětlení? Jsou to buď krémové nebo karbonové ploché lampy, které se dají variabilně nastavit do různých úhlů. Jen zřídkakdy se setkáme s lampy připomínajícími "kakáči", čili kulovitými světly. Většinu lamp kryje oblíbený materiál moderny - polykarbonát. Další nesmírnou výhodou je změna svítících vlastností, když klasické oranžové světlo nahradila fosforovo-krémová žlutá. Mezi nejoblíbenější modely patří Metronomis, Malaga či Urbana. V Česku je největším distributorem těch veřejných osvětlení firma Rozhlasy Bártek.

Originální pomníky na hroby

Posted in Služby.

Už dávno nejsou hřbitovy jako přes kopírák. Západní trendy k nám přichází, i když postupně. Pomníky na hroby taky prošly určitým progresem. Možná to zní trochu morbidně, ale zamyslete se nad tím, jestli chcete, aby váš pomník vypadal úplně stejně, jako miliony ostatních. Může vyjadřovat vaši osobnost, ale i vkus, záliby,... Je to jen na vás.

Mýty o SEO Praha

Posted in Služby.

Když si prolistujete veškeré diskuze o SEO a optimalizaci, všude se setkáte s názory, že jedině v Praze je možné získat optimalizaci, která bude fungovat. Musím vás vyvézt z omylu. Je úplně jedno, jestli si vyberete agenturu z jednoho či druhého konce republiky. SEO Praha není v ničem jiné, jelikož vychází ze stejných informací, jako ostatní agentury. Nicméně se setkáte s každou druhou firmou, která naslibuje okamžité zvýšení pozic, návštěvnosti a zisků. Tak to bohužel nefunguje. Někdy trvá několik měsíců, než se optimalizace uchytí, speciálně v případech, kdy je konkurence o míle napřed. Podle nás je zakopaný pes v optimalizaci úplně jinde. Téměř každá firma si myslí, že předáním stránek pod křídla agentury je vše, co pro svůj úspěch musí udělat. Agentura má technologickou znalost, ale je třeba, aby firma podávala zpětnou vazbu, dodávala odborné materiály o produktech atd. Není to, jako když dáte své dítě chůvě. Tady vítězí jedině vzájemná podpora, důvěra a spolupráce. Zapřemýšlejte nad tím, pokud již s nějakou agenturou spolupracujete.

Půjčka se zástavou nemovitosti – řešení finančních problémů

Posted in Služby.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Český finanční trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu úvěrových produktů, jež jsou podmíněné zástavou nemovitostí. Půjčka se zástavou nemovitosti je ve své podstatě hypoteční úvěr. Ovšem nenechte se přivést k omylu, protože ne všechny půjčky se zástavou nemovitosti jsou určené výhradně k financování bydlení. V následujících řádcích se na tento druh půjčky podíváme podrobněji.