• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kavárna Zlín roku 2018? Jednoznačně Bajkavárna!

Posted in Služby.

Situace v restauračních službách je v každém městě stejná a Zlín není výjimkou. Kde jsou časy, kdy české služby dosahovaly špičky ve světě. Bohužel se u nás trochu zasekl čas a kvalita, ochota a přístup provozovatelů restaurací a kaváren klesla téměř na bod mrazu. Proto rádi vyzdvihneme výjimky a vyhlásíme nejoriginálnější kavárnu ve Zlíně pro rok 2018.

 

Podle žebříčku portálu TripAdvisor je nejlepší kavárnou ve Zlíně aktuálně MELK. S tím tak trochu nesouhlasíme. I ostatní kavárny jsou hodně podobné. V podstatě nepřináší nic nového, originálního.

Ke kávě domácí limonády, na snídani bohaté talíře s vajíčky a párky či tousty. Ale pořád jsou to jen kavárny, které jsou navíc poměrně nedostupné na zvláštních lokalitách.

TOP kavárna Zlín je za nás jednoznačně Bajkavárna!

bajkavárna logo

 

Prostředí kavárny

Zatímco v klasické kavárně sedíte v interiérech potrpících si na nábytek, v Bajkavárně jste obklopeni vůní a přítomností kvalitních kol značky Orbea. Můžete se kochat každý týden jinými modely, včetně oblíbených elektrokol. Dále si také můžete pročítat málo dostupné fotoknihy z oblasti cyklistiky, nebo si vybrat nový cyklodres z aktuálních katalogů. V mezičase na obrazovce běží aktuální cyklozávody.

Odlišení kavárny

Již prostředí je unikátní, ale byznys plán ještě více. Je to první kavárna, která je zaměřená na úzkou komunitu cyklistů, kteří si umí vychutnat kvalitní kávu. Je to místo, které poté láká i širokou veřejnost a nabízí náhled do životního stylu sportovců.

Umístění kavárny

Nespornou výhodou Bajkavárny je umístění v centru Zlína, v ulici Lešetín (mapa)

Takže běžte či dojeďte na kole nebo elektrické koloběžce a přesvědčte se o nové kavárnové atmosféře!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit