• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parkové lavičky

Posted in Regionální odkazy.

Lavičky, často tvořeny z masivního ocelového profilu a dřeva doplněné o opěrku, ale i bez ní slouží k odpočinku a relaxaci na volných plochách. Parkové lavičky jsou hojně navrhovaným doplňkem mnoha designérů, jež chtějí uživatelům poskytnout ten největší komfort v rozličných tvarech. Materiál potřebný na výrobu takové lavičky musí být velice odolný, aby odolával vlivům počasí, ale zároveň dostatečně pohodlný, aby podněcoval k jejich využívání. Parkové lavičky jsou velice oblíbenou zastávkou při procházce přírodou.

Parkové lavičky do měst

Posted in Regionální odkazy.

Základním prvkem každého města, tedy městského mobiliáře jsou parkové lavičky. I když toto označení - parkové lavičky souvisí s parky, nutně zde být umístěny nemusí. Městský mobiliář je také označením, odpadkové koše, stojany na kola, tabule, zábrany, směrníky a další prvky ve veřejném prostoru. Lavičky jsou důležitým prvkem, jsou vhodným místem pro odpočinek i posezení s přáteli. Můžeme je rozdělit do dvou základní skupiny – lavičky s opěradlem a na lavičky bez opěradla. U laviček s opěradlem je fakticky dán směr sezení a pohledu sedícího, lavičky bez opěradla se používají v situacích, kdy je žádoucí aby si sedící mohl vybrat, kam chce být otočen čelem. Jejich design a použitý materiál umožňují bohatý výběr typů lavičky přímo pro zamýšlené účely a místo.

Krach nebo revitalizace?

Posted in Regionální odkazy.

Má vaše společnost problémy? Nevykazuje potřebnou výkonnost? Potýkáte se se špatnou finanční situací? Případně se stále nemůžete vzpamatovat z poslední krize? Přežíváte jen taktak? Pak poslední možnost pro vás je revitalizace podniku. Při tomto procesu se obnoví vaše firma, efektivně se využijí zaměstnanci a tím tak získáte zpátky své zákazníky, zisky, ale i důvěryhodnost a další.

Kovovýroba Zlín

Posted in Regionální odkazy.

Jednou z nejžádanějších služeb na trhu je kovovýroba Zlín, která se specializuje na zpracování plechů a kovů. Jestliže hledáte vhodnou společnost, která má ve své nabídce kovovýrobu, obraťte se na firmu KOVO Juřík, která se může pyšnit bohatými referencemi a kvalitními výsledky své práce. Tato firma zaměstnává profesionály ve svém oboru, kteří ke své práci přistupují zodpovědně. Preferujete-li kvantitu před kvalitou, pak je tato firma ideální volbou.