• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak si správně vybrat daňového poradce?

Posted in Služby.

Ať už vlastníte velkou firmu, či jste osoba samostatně výdělečně činná, která podniká jen sama na sebe bez zaměstnanců, nabízí se k využití mnoho služeb. Některé jsou zbytečné, jiné téměř nezbytné a mezi ty užitečné patří daňové poradenství. Proč?

Levný alarm do domu

Posted in Top odkazy.

Domovní alarmy mají hned několik základních komponent, bez kterých by byla jejich funkce výrazně omezena. Jedná se například o sirénu, záložní zdroj nebo detektor pohybu nebo tříštění skla. V tomto článku se proto zaměříme na rychlý přehled v problematice alarmů.

Co je ERP systém? A k čemu slouží?

Posted in Firmy.

erp systém

Podnikatelé se v posledních letech stále častěji setkávají s pojmy, jako jsou CRM a ERP, přičemž v následujících řádcích se zaměříme právě na ERP, což v českém jazyce znamená plánování podnikových zdrojů. Společnost za pomocí počítače řídí a integruje většinu svých činností, jako jsou plánování, zásoby, nákup, prodej, marketing, finance a personalistika. V následujících řádcích vám o ERP a ERP systému prozradíme více informací.

Magnety a jejich využití

Posted in Běžné odkazy.

Magnety jsou věc, o které si myslíme, že je v běžném životě nahraditelná. To ale vůbec není pravda. Magnety najdete i tam, kde byste je nikdy v životě nečekali. Ale kdyby odtud zmizely, byl by náš život o hodně těžší.