• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Svět očima drona

Posted in Eshopy.

O dronech byste si mohli myslet, že jsou to jenom hračky pro děti. Chápeme to. Je to na první pohled vlastně malé letadélko na ovládání, které vypadá, že by mohlo děti zabavit na celý den. To by samozřejmě mohla bý pravda, ale víte, že drony pohltily i dospělé?

 Neděláme si srandu. Nálet dronů se uskutečnil před pár lety a od té doby je z nich celosvětový fenomén. V úplném základě existují dva typy. Jeden je bez kamery a je to tedy ta "hračka" a druhý už kameru má. A že ji teda umí pořádně využít. S drony si teda opravdu vyhrají ti, které baví natáčení videí. Můžete to vidět například na Youtube, kde vznikají videa záběrů krajin. Věřili byste, že pocházejí právě z této malé věcičky? My jsme tomu také napřed nevěřili, ale po tom, co jsme se o drony a jejich vychytávky začli zajímat víc, jsme o jejich schopnostech stoprocentně přesvědčeni. A natáčení ani není moc složité. Pokud za sebou máte nějaké zkušenosti s ovládání RC modelů letadel nebo vrtulníků, bude pro vás řízení drona jednoduchá záležitost. I úplný začátečník ale nebude mít problém všechny funkce snadno pochopit. Samozřejmě nezapomeňte na opatrnost. Drony nejsou zrovna levná záležitost a asi nechcete, aby ten váš skončil jako hromádka trosek kvůli nárazu.

 multifunkční dron Typhoon H

 

Chcete drona, ale s ovládáním si pořád moc nevěříte? Právě pro vás existuje technologie Intel Realsense™. Ta dronovi dává schopnost sám obletět překážky a tím vám v mnohém šetří práci s řízením. Hodí se především pro záběry, kde ani nemáte možnost ovládání věnovat velkou pozornost, například jízda na kole nebo na lyžích. Navíc dodržuje perfektní stabilitu a vy tak získáte nahrávky jako od profesionála. Toto a mnohem víc nabízí dron Typhoon H Pro, který bude nepostradatelným pomocníkem v produkci nejen sportovních videí. Dávejte si ale pozor na legální omezení, která vám mohou vaše dronové dobrodružství pěkně pokazit. Před tím, než vyrazíte natáčet, si proto zjistěte, jestli v dané oblasti můžete drona používat.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit