• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Přírodní vs. chemické čistící prostředky

Posted in Eshopy.

Žít bez čistících prostředků? To si spousta hospodyň nedokáže ani představit. Čistící prostředky mají za úkol zbavit domácnost prachu a nečistot. Na trhu jsou k dostání dva typy čistících prostředků – chemické a přírodní. Chemické čistící prostředky jsou všechny prostředky, které dnes najdete v běžných drogeriích. Ale co ty přírodní? Na ně se podíváme v dnešním článku.

Korálky Pandora

Posted in Eshopy.

V České republice se novým módním hitem staly korálky Pandora, které podtrhují ženskost. Svedou vás svou precizností a originalitou. Ať už jste typ sportovní, romantický, nebo strohý, tyto korálky si vás podmaní. V současné době je Pandora velmi oblíbená značka, která se specializuje na výrobu dekorativních klenotů a šperků.

Vybrat stužku není jednoduché

Posted in Eshopy.

Stužky – obecný název, pod kterým si většina lidí představuje hlavně maturitní stužky. Spousta studentů má s výběrem maturitních stužek starostí. Vybrat stužky, které se budou líbit celé třídě, je náročné. A vybrat k tomu ještě správné motto a materiál? Dá to práci.

Plotové sloupky - Dobes.eu

Posted in Eshopy.

Dočasné nebo trvalé oplocení se využívá ve stavebnictví nebo architektuře, ale použít plotové sloupky lze také v jiných oblastech. Své uplatnění mají například v zemědělství, kde oplocení slouží jako ohradníkové hrazení pastvin nebo dělicí stěny vinohradů. Plotové sloupky se využívají také v lesnictví, u lesních školek. S nabídkou ocelových plotových sloupků přichází na trh zlínská rodinná firma Kovovýroba Dobeš, která se dále věnuje výrobě plotových systémů, branek a křídlových nebo pojezdových bran.

Domácí vodárny

Posted in Eshopy.

Říká vám něco termín „domácí vodárna“? Jedná se o zařízení, které se využívá při zalévání zahrady, praní prádla, ba dokonce i při splachování. Spousta lidí ani netuší, co to domácí vodárna je a s těmito činnostmi by si vodárnu nikdy nespojila. Domácí vodárny budou zajímat zejména lidi, kteří chtějí ušetřit peníze a neplýtvat pitnou vodou. Toto zařízení má za úkol zachytit dešťovou či užitkovou vodu po celém domě a zahradě, kterou pak využijete k zalévání své zahrádky, nebo ke splachování.