• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plakátové stojany

Posted in Eshopy.

Reklamní stojany jsou jedním z nejběžnějších způsobů, jak prezentovat tištěný reklamní materiál. Jsou praktické, skladné a lehké. Chcete vědět víc?

 Reklamní stojan, neboli reklamní áčko je druh stojanu, který umožňuje vystavovat především plakáty. Jak už název napovídá, jedná se o stojan, který má při rozložení tvar písmene A. Vyrábí se v několika různých velikostech podle velikostí plakátů, nejčastější jsou velikosti pro plakáty formátu A1, B1 a B2. Mívají hliníkovou konstrukci, která stojanu dodává elegantní vzhled. Nasazení plakátu do stojanu je velmi jednoduché. Stojany bývají vybaveny zaklapávacími lištami, neboli clip rámy. To umožňuje jednotlivé části lišty jednoduše nadzvednout a vložit plakát. Potom se lišty zase zaklapnou a je hotovo. Lišty velice šikovně schovávají rohy a okraje plakátu, čímž je chrání před poškozením a prodlužují tak životnost plakátu. Chráněn je také samotý povrch plakátu - přes něj bývá dána antireflexní fólie, v případě potřeby zesílená antireflexní fólie. Výrobci rámů myslí také na bezpečí kolemjdoucích. Obzvlášť v místech, kde se vsyskytuje velké množství lidí. Právě kvůli tomu mívají rámy zaoblené rohy, aby při nárazu nedošlo k vážnějšímu zranění.

Občas se můžete setkat také s reklamním áčkem, které má nad rámem pod plakát doplňující panel pr odalší propagační materiály. Tomu se říká topper a obvykle bývá mnohem menší než hlavní rám. Hlavně proto, že slouží jako plocha pro doplňující sdělení. Je to mnohem lepší a elegantnější řešení, než překrytí hlavního plakátu. Jak plakáty, tak toppery jsou viditelné z obou stran áčka. 

Pokud potřebujete vystavit plakáty, ale nechcete je lepit na zeď, nebo potřebujete, aby byly vidět z co nejvíce stran, áčka vám určitě doporučíme. Jak z hlediska jednoduchosti práce se stojanem, tak také z hlediska ceny, která je za stojan takové velikosti velmi dobrá.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit