• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odrážedla pro děti

Posted in Eshopy.

Odrážedla už dávno nejsou jenom jenom kačeři, nebo koníci. Vaše děti si už můžou při cestě do parku nebo do školky připadat jako opravdoví řidiči.

Dětská odrážedla se za dobu své existence obrovským způsobem změnila. Už dávno odzvonilo dřevěným šoupátkám, které stoukl táta. Ani tolik kačerů a podobných zvířátek už neuvidíte. Děti se můžou po městě prohánět na motorkách a v traktorech.

V současnosti se odrážedla vyrábějí z kvalitního plastu a berou na sebe podobu běžných dopravních prostředků, které běžně vídáte na silnicích. S tím rozdílem, že je řídí prcci bez průkazu. Nemusíte se ale ani v nejmenším bát o jejich bezpečí. Odrážedla jsou navrhnuta tak, aby dítě pohodlně sedělo a zároveň udrželo rovnováhu i na nerovném povrchu. Skvělou vlastností je jeich lehkost, která je zásluhou plastové konstrukce. Pokud si tedy řidič začne stěžovat, že už ho bolí nožičky, můžete vzít odrážedlo do ruky a pohodlně jej odnést domů.

Jaké typy odrážedel najdete? Většinou uvidíte motorky, na kterých děti často jezdí třeba do školky. Pokud se dítěti pořiuje odrážedlo spíše na hraní u domu, nebo v parku na pískovišti, můžete vidět traktory se závěsem a pořádnou výbavou a nebo i bagry, se kterými mohou děti písek nabírat a přenášet.

Dětská odrážedla prodává například obchod Astra Model, konkrétně francouzskou značku FALK. Nabízejí výběr různých dopravních prostředků pro několik věkových kategorií, pro holky i pro kluky. Jaké si vyberete vy?

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit