• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kde pořídit kliprámy

Posted in Eshopy.

S kliprámy jste se už určitě mnohokrát potkali. Jsou to rámy na plakáty, které se vyznačují jednoduchou manipulací. Chcete si nějaký pořídit pro sebe?

 Kliprámy, nebo také clip rámy jsou rámy na plakáty. Ty se do nich umisťují pomocí zaklapovacích lišt, které nejen drží okraje plakátu na jednom místě, ale také je chrání a umožňují používání a prezentaci plakátu i po vyjmutí z rámu. Typický materiál pro výrobu kliprámu je eloxovaná hliníková slitina. Není to sice klasický zasklený rám, ale povrch plakátu v tomto případě chrání antireflexivní, či zesílená antireflexivní fólie, jejíž povrch se neleskne a tedy umožňuje to, aby byl umístěný plakát vidět za každého počasí. Oproti dřevěným rámům, které možná máte doma, jsou také ohromně lehké a umožňují jednoduchou přepravu z místa na místo. Ve veřejných prostorách se často používají jako způsob prezentace informací, plakátů a reklam. Narozdil od polepových sloupů umožňují snadnou a čistou výměnu, čímž četří čas.

Rámy ale samozřejmě nemusíte pořízovat jenom pro veřejné prostory. Pokud máte plakáty, které byste si rádi doma vystavili, ale bojíte se, že vyblednou, nebo že se jim poškodí rohy, jsou kliprámy správná volba. Nezatěžují stěnu, dobře vypadají a cenově vás z dlouhodobého hlediska vyjdou lépe, než lepení plakátů přímo na zeď. Malování stěny po sloupnutí izolepy se totiž může opravdu pořádně prodražit. Pokud vás kliprámy zaujaly, můžete si je pořídit například na stránce obchodu www.expoint.cz. Nabízejí velké množství rámů pro plakáty různých velikostí.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit