• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaké jsou nejlevnější posilovací činky?

Posted in Eshopy.

Cvičení je potřeba, to víme všichni. U většiny z nás je ale takový malý problém, kterému se říká čas. Existuje totiž něco jako práce, kvůli které se často do posiloven nedostaneme, takže cvičení úplně odpadá. Skvělou alternativou je cvičení doma, kde můžete buď dělat jednoduché cviky s vahou vašeho vlastního těla, nebo zapojit i činky a další pomůcky. Bojíte se, že vás činky vyjdou draho? Tak to je tento článek právě pro vás - ukážeme vám, že fajn činky seženete i za pár korun!

 Samozřejmě nesmíte čekat, že za dvě stovky seženete stokilové činky. Jedná se spíš o začátečnickou volbu pro ty, kteří chtějí s posilováním teprve začít a neví, jestli je to pro ně to pravé. Místo toho, aby tak utráceli za běžné dražší železné činky, zvolí tuto levnější alternativu. Jedná se o činky z vinylu. Nejlevnější činky jsou ty půlkilové - ty seženete klidně i za 30 korun. půl kila sice není nic moc, ale parádně vám pomůžou třeba s lehkým kardiem, což se hodí těm, kteří pod sebou mají sousedy a nemůžou tak dělat nic moc akčního. Vinylové činky jsou pro začátečníky úplně ideální. Mají nízké hmotnosti, takže na nich svou posilovací cestu můžete začít a potom, když zjistíte, že vás to i baví, můžete pomalu přejít na vyšší hmotnosti.

nejlevnější činky

U těch už ceny pohybují v jiných hladinách. Kvůli použitému materiálu, vyšší váze a samozřejmě také značce potom činky musíme dělit na ty domácí pro jednotlivce a pak na ty, které se pořizují do veřejným posiloven. Zatímco jednotlivci kupují činky většinou po jedné nebo po dvou v jedné hmotnosti, posilovny skupují celé sety, aby si každý našel to, co mu vyhovuje. Až se tedy dostanete na vyšší úroveň, doporučíme vám raději navštěvovat posilovnu, nákup činek se vám totiž může pořádně prodražit.

Vinylové činky pro začátečníky můžete sehnat například na e-shopu Fitness ČR, který se zabývá prodejem profesionálního posilovacího vybavení a doplňků.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit